Osiedle Zacisze to zamknięte osiedle z placem zabaw, zlokalizowane w Skawinie przy ul. Korabnickiej, 1,5 km od Rynku. Na działce o powierzchni 0,64 hektara, usytuowano szesnaście energooszczędnych domów w wysokim standardzie, w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 128 m2 oraz jeden wolnostojący o powierzchni 125 m2.

Skawina jest miastem, w którym znajdują się m.in. Urząd Miasta i Gminy, filia krakowskiego Starostwa Powiatowego, a także basen, przychodnia, duży park miejski.  W pobliżu domów znajduje się szkoła oraz przedszkole. Ulica Korabnicka skomunikowana jest z centrum autobusową linią  podmiejską, a w pobliżu znajduje się przystanek busów i autobusów MPK jadących do Krakowa. Odległość do Rynku Głównego w Krakowie to 15 km.

Od grudnia 2017 koleje małopolskie uruchomiły połączenie na trasie Kraków - Skawina, co znacznie "skróciło" odległość między Skawiną, a stolicą Małopolski.

    Mapa Osiedla Zacisze

    Lokalizacja inwestycji

Ta strona korzysta z ciasteczek aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie. Dalsze korzystanie ze strony oznacza, że zgadzasz się na ich użycie. Ok