Systemy lokalizacji pozycji pojazdu GPS

monitoring pojazdów gps Nowoczesna technologia oraz wszechobecna łączność umożliwia nam w dzisiejszych czasach na szczegółową kontrolę zarówno pojazdów jak i kierowców się nimi poruszających a także innych urządzeń pracujących w trudnych warunkach atmosferycznych. Najlepsze firmy na rynku, oprócz lokalizacji samego pojazdu oferują również możliwość kontroli stanu paliwa co pozwala nam w łatwy sposób zauważyć nadużycia podczas codziennych obowiązków wykonywanych przez nierzetelnych pracowników jak ewentualne kradzieże ze zbiornika. Dodatkowo system taki może informować nas o setkach innych parametrów jak prędkości pojazdu, średnim spalaniu czy pokonywanych trasach. Jako że Polska jest liderem jeżeli chodzi transport samochodami ciężarowymi, firmy takie zaoszczędzić mogą kwoty idące w setki tysięcy złotych. Instalacja takiego systemu automatycznie powoduje zmniejszenie zużycia paliwa w większości firm i zwraca się jako inwestycja w pierwszych miesiącach.

Jaki system GPS?

Jednym z ciekawszych rozwiązań które warto wziąć pod uwagę szukając odpowiedniej firmy jest oprogramowanie oraz urządzenia firmy ASNET Monitoring. Szczególnie mamy tu na uwadze możliwości systemu zarówno jeżeli chodzi o lokalizację którą może być przeprowadzana na mapach całej Europy jak i świata, dokładną i łatwo dostępną kontrolę paliwa, nadzór na pracą całej floty oraz możliwość generowania dowolnych raportów przebiegu danego samochodu lub grupy aut które poruszają się po określonych terenie.


lokalizacja gps Dodatkowo każdy klient może otrzymać od swojego urządzenia powiadomienia na komórkę odnośnie wybranych parametrów. Sprawdzisz tym samym czy kierowcy jeżdzą zgodnie z przepisami, zachowuja zasady jazdy oszczędnej a także nie przeznaczają auta na użytkowanie które nie jest związane z pracą zawodową. Polecamy również www.centrumerotyki.com.pl

Co mogę otrzymać w ramach umowy?

Zamawiając usługę w Asnet Monitoring masze pewność kompleksowej obsługi - od opieki nad Twoim sprzętem i ewentualnym serwisem technicznych po szczegółowe analizy i raporty które dostępne są w panelu klienta i odświeżane z częstotliwością minimalną ustawioną na okres minuty. Dodatkowo przez całą dobę masz dostęp do systemu z którego korzystać możesz zarówno na komputerze jak i smartfonie w trakcie podróży czy w każdym innym momencie w którym potrzebujesz prześledzić lokalizację swojej floty.