Szybko i sprawnie - lokalizowanie

Jak wzmocnić ochronę naszego ukochanego samochodu kiedy sami ubezpieczenie AC nam nie wystarcza? Warto wtedy skorzystać z dodatkowych urządzeń zabezpieczających np. lokalizatorów GPS do samochodów oraz flot aut ułatwiających namierzenie nawet dziesiątek samochodów w bardzo prosty sposób.


Co daje Państwu instalacja modułu gps w pojazdach flotowych? Jednym z elementów jest pełna kontrola nad pracą floty pojazdów oraz funkcjonalna aplikacja pozwalająca na dokonanie wielu wartościowych analiz i raportów z pracy zarówno maszyn jak i samych pracowników. Pod pojazd podpiąć można specjalistyczny czujnik który wykryje każdą próbę zmiany nachylenia kąta pojazdu a więc zasygnalizuje ewentualną kradzież poprzez próbę wciągnięcia samochodu na lawetę. Dzięki systemowi powiadomień, zostaną Państwo natychmiast odpowiednio poinformowani o takiej próbie. Nowoczesna lokalizacja gps to pewność o losy zarówno pojedyńczego pojazdu jak i floty aut. Nie będzie Was dłużej męczyć myśl gdzie jest aktualnie cięzarówka lub w przypadku braki kontaktu z kierowcą co się z nim jak i samochodem oraz ładunkiem dzieje. Sprawdzą sobie to Pańtwo sami. System ten znakomicie sprawdza się również jako prywatny gadżet od kontroli pożyczanego żonie czy synowi samochodu. Szybko i łatwo wyśledzisz podróże i miejsce postoju. Sprawdź również ofertę na pomniki cmentarne z wysyłką online.


Systemy lokalizacyjne dla flot i pojazdów

Dodatkowo wbudowany czujnik 3D to bardzo skuteczne rozwiązanie dedykowane bezpieczeństwu w przypadku kolizji lub wypadku. Mierzy on przeciązenia oraz odchylenia które występują w pojazdach szczególnie widoczne podczas nagłych przemieszczeń pojazdu lub mocnych spadków predkości. System lokalizacji pozwala również na zyskanie kontroli nad pracą kierowcy poprzez kontrolę czasu pracy i prędkości oraz ewentualnych postojów w trasie. Istnieje również możliwość oznaczenia stref po przekroczeniu których zostaną Państwo poinformowani telefonicznie bądź emailem o zaistniałej sytuacji. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań pozwala w dzisiejszych czasach na ograniczenie kosztów zużycia paliwa. Kierowcy wiedząc o instalownych czujnikach nie dopuszczają do nadużyć w sferze oszustw w ilości spalonego paliwa czy celowego spuszczania w celu późniejszej odsprzedaży dalej.