Opole - małopolskie | Wrocław - dolnośląskie

Szukasz flagi która idealnie wyeksponuje reklamę Twojej firmy lub logo na zewnątrz? Polecamy nasze flagi Wrocław, Kraków oraz Warszawa jak i w innym miastach Polski. Codziennie dostarczamy najwyższej jakości produkty aby zapewnić Państwu możliwie dobry materiał. flagi wrocław


ASNET Monitoring i Lokalizacja Pojazdów Szukasz narzędzi do monitorowania swojej floty, obecnej lokalizacji oraz parametrów pracy samochodu jak i jazdy kierowcy? Skorzystaj z okazji jaką daje Ci firma ASNET. Działająca na terenie całego kraju oferuje usług wsparcia dla monitoringu floty oraz dostarcza systemy informatyczne dzięki którym sprawdzisz interesujące Cię informację w każdej chwili. Usługa ta kierowana jest zarówno dla klientów firmowych posiadających samochody i floty aut, firm komunalnych którym dane z pojazdów pozwalają określić szczegółowe informacje na temat trasy przejazdów i typów wykonany usług jak i klientów indywidualnych którym zdarza się pożyczać samochód lub chcą wzmocnić jego ochronę przed kradzieżą poprzez skuteczne śledzenie pojazdu.

www.kozbor.pl Firma Kozbor zajmuje się wykonywaniem wierceń w betonie oraz żelbetonie. Wieloletnie doświadczenie zaoowocowało marką rozpoznawalną na rynku oraz prężnym rozwojem działalności idącą w specjalistyczne wiercenia technikami diamentowymi oraz wiele innych usług budowlanych. Od niema 15 lat działamy na rynku Warszawski jak i w całej Polsce proponując Państwu wiercenie w żelbecie, rozbiórk i wyburzenia budynków i obiektów, frezowanie, kucie a także groszkowanie i piaskowanie betonu i konstrukcji stalowych. Posiadamy specjalistyczny sprzęt mobilny który pozwala nam na wysokiej jakości pracę w znakomitej ofercie cenowej i czasowej.
wiercenie w betonie